Topoľčany

365 GYM TOPOĽČANY

Pod značkou 365 Gym´s vám predstavujeme nové prémiové fitness centrum 365 GYM Topoľčany. 365 Gym’s nie sú klasické fitness centrá. 365 Gym´s je inovatívny koncept, ktorý sa vyznačuje v pohľade na fitness centrum ako také, nevnímame ho iba ako športovisko, ale predovšetkým ako priestor, v ktorom všetky detaily tvoria dokonalú harmóniu. Priestor, na ktorý nazeráme očami i toho najnáročnejšieho zákazníka, priestor v ktorom sa spája industriálny dizajn s modernými prvkami, priestor, ktorý okrem kvalitného fitness zariadenia, poskytuje aj komfort v šatniach kde sa dbá dôraz na kvalitu osvetlenia, ozvučenia, vzduchu, výberu a ponuky  výživových doplnkov, ponúkanie kvalitných služieb (kryo, fyzio, hyperbarická komora, trénerské služby). Naša starostlivosť o zákazníka však nekončí tu, ale pokračuje aj po tom, ako zákazník priestory fitness centra opustí. 

Naším cieľom bolo 

Priniesť koncept, v rámci ktorého bude spokojný každý – od rekreačného až po profesionálneho športovca, kde malé veci spolu vytvoria harmóniu súzvuku, kde vo význame malých detailov, nájdeme vytvorenie veľkého, dlhodobého a úspešného konceptu. V tom sme iný oproti ďalším fitness centrám. 

365 Gym´s je brand, ktorý je konzistentný a vždy prinášal do života ľudí pozitívne emócie. Náš komunikačný koncept so zákazníkom je iný, a tým výnimočný.“ Práve vyššie spomínané skutočnosti nám zaručujú silu značky, pretože spokojný zákazník je jedným z menovateľov sily. 

Po znčkou 365 Gym´s sme pre vás otvorili nové fitness centrum v Topoľčanoch. Pri realizácií sme dbali na každý detail – vstup, ktorý sa vyznačuje efektivitou (prechod cez turniket pomocou členskej karty), ktorý eliminuje čakanie na recepcii. Skrinky na báze bankových trezorov na PIN kód, čím zaručujeme bezpečnosť osobných vecí klienta. Kvalita osvetlenia, ozvučenia, vzduchotechniky. Najmodernejšie vybavenie kardio strojov (kardio s obrazovkou, na ktorej sa klientovi premieta virtuálna prechádza mestom/prírodou, možnosť sledovania TV, Netflix…). Najkvalitnejšie stroje od značiek Hammer Strength, Verti, Life Fitness, ktoré svojím množstvom zabezpečia kvalitný tréning až pre 100-150 ľudí naraz. Klientom sú k dispozícií aj funkčnej zóny a fight zóny. V rámci doplnkov výživy dbáme na kvalitu, našim zákazníkom ponúkame len doplnky, ktoré sme samy odskúšali a za ktorými stojíme. Spolupracujeme so značkami Nutramino (proteínové tyčinky, CLEAN DRINK BCAA – nápoj z prameňa vo Fínsku, jeden z najlepších sladkovodných prameňov na svete podľa UNESCO. Biotech, ktorý je našim naším dodávateľom proteínov. O našich zákazníkov sa nestaráme len v priestoroch fitness centra ale i mimo neho, v rámci našich spoluprác s inými firmami im ponúkame zľavy na kvalitné jedlo (ktoré je neoddeliteľnou súčasťou fitness) – Conte (sušené mäso), Elixor (CBD oleje).

CENNÍK

Jednorázový vstup
€5
Jednorázový vstup "Študent"
€4
(platí iba pre študentov)
Jednorázový vstup "Dôchodca"
€3
(platí iba pre dôchodcov)
Jednorázový vstup "ŤZP"
€2.00
(platí iba pre ŤZP)
10 vstupov
€40
(platnosť 90 dní)
20 vstupov "ŠTUDENT"
€65
(platnosť 90 dní)
20 vstupov "DÔCHODCA"
€45
(platnosť 90 dní)
30 vstupov
€110
(platnosť 150 dní od zakúpenia)
Mesačná permanentka
€40
(platnosť 30 dní od zakúpenia)
Mesačná permanentka "ŠTUDENT / DÔCHODCA"
€35
(platnosť 30 dní od zakúpenia)
3 Mesačná permanentka
€110
(platnosť 90 dní od zakúpenia)
3 Mesačná permanentka "ŠTUDENT / DÔCHODCA"
€95
(platnosť 90 dní od zakúpenia)
Ročná permanentka
€440
(platnosť 365 dní od zakúpenia)
Skupinové cvičenia
INVIDIVUÁLNE
(ceny a bližšie informácie o druhoch skupinových cvičení prosím kontaktujte Vami vybraného trénera)
Akcia pre HZZ a OSSR
%-15
(ceny a bližšie informácie o druhoch skupinových cvičení prosím kontaktujte Vami vybraného trénera)